У Дніпрі комунальники масово нищать пункти приймання металобрухту

Міській владі набридло, що туди несуть зняти деталі ліфтів і каналізаційні люки.

У Дніпрі екскаваторами знищують нелегальні пункти приймання брухту. Спецоперація без жодного рішення суду проводиться силами міської влади, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У мерії вже охрестили її «Дамокловим мечем», бо через роботу таких пунктів у місті масово розкрадають ліфти та кришки люків, зрізають кабелі та металеві огорожі. Здобич злочинці здають за копійки, водночас спійманих крадіїв суди здебільшого відпускають.

Читайте також: На Дніпропетровщині через крадіїв металобрухту затрималися в русі 9 потягів

Адреси, де приймають метал, повідомляють у мерію самі містяни. Чиновники нарахували вже понад три сотні пунктів приймання брухту та обіцяють знищити їх усі. Невдоволеним власникам «точок» радять звертатися до поліції. «Якщо ми будемо бачити пункти прийому металобрухту у приватних будинках, гаражах, ми будемо це також ламати. Хай вони потім пишуть на мене заяви та подають до суду, хай виставляють претензії. Подивимося, хто кого передавить», — пропонує міський голова Дніпра Борис Філатов.

ВідеоУ Дніпрі екскаваторами знищують нелегальні пункти приймання брухту

Спецоперацію проводить міська рада. Назвали її «Дамокловим мечем». Пояснюють — через роботу таких пунктів у місті масово розкрадають ліфти та кришки люків, зрізають кабелі та металеві огорожі. Здобич злочинці здають за копійки. Водночас спійманих крадіїв суди здебільшого відпускають.

У Дніпрі екскаваторами знищують нелегальні пункти приймання брухту