У Дніпрі колишніх керівників міліції виправдали за організовані перевезення тітушок

logo

image

Кіровський суд Дніпра вирішив не визнавати колишніх керівників міліції міста та області винними в організації та озброєнні тітушок під час Революції гідності. Причетні до цих подій міліціонери у січні 2014 році забезпечували діяльність злочинних угрупувань для підтримки Януковича.

В організації тітушок підозрювали колишнього заступника начальника Дніпропетровського управління міліції Сергія Хуторного, а також ексзаступника начальника області Сергія Третьякова. Однак винними в суді їх не визнали. Про це свідчать дані «Судового репортера».

Дивіться також Справу Вадима Тітушка передали до суду: у чому його звинувачують

Судді зазначили, що всі зібрані докази керування тітушками зі сторони обвинувачених ексміліціянтів не підтвердили, що злочини скоїли саме Хуторний та Третьяков.

Що відомо про керованих міліцією тітушок у Дніпрі

За даними слідчих, 26 січня на учасників мирної ходи у підтримку Євромайдану напали озброєні палицями та газовими балончиками тітушки.
Тітушок було розміщено у дворі та приміщеннях ОДА, а керували ними міліціянти.
Саме правоохоронці організували безкоштовне харчування цим працівникам «Антимайдану».
Під час ходи тітушки перебували за кордоном міліції, то ж активісти підійти до них не могли. Натомість частина зловмисників обійшла протестувальників та напала на них ззаду.
Внаслідок бійки отримали травми різного ступеню тяжкості 28 осіб.

У суді про причетність обвинувачених колишніх правоохоронців стверджувало чимало свідків. Але на їх показання служителі Феміди не звернули уваги.