У Дніпрі колишні чекісти та міліціонери разом із «радянськими офіцерами» вимагали у Гройсмана підвищення пенсії

logo
223769_u_dnipri_kolishni_chekisti_ta_milicioneri.jpeg


У Дніпрі колишні чекісти та міліціонери разом із «радянськими офіцерами» вимагали у Гройсмана підвищення пенсії

Сьогодні, 7 лютого, під будівлею облради зібралося до 200 людей похилого віку, які називали себе пенсіонерами-силовиками. Мітингарі прийшли до держустанови із вимогою підвищити їм пенсії, адже вони «кров’ю і потом» відслужили десятки років у складі силових структур СРСР. Про це з місця події повідомляє Дніпроград.

Всі присутні на мітингу в унісон твердили, що наразі їм неможливо вижити на пенсію у 1600 грн і що це є злочином з боку влади. Також вони зазначили, що індексація їхніх пенсій не проводилася вже майже 10 років.

Своє невдоволення «силовики» виразили написами на банерах «знову нас влада кинула», «Гройсман, хто буде вас захищати, як не силовики» тощо.

Цікаво, що на мітингу були і представники організації «Союзу офіцерів Дніпропетровщини», яких пов’язують із раніше забороненою судом антиукраїнською організацією «Союзом радянських офіцерів», члени якої на початку 2014 активно виступали проти України та закликали Росію «забрати Дніпро у своє лоно». 

Чому люди, які виступали проти української держави у 2014 році, сьогодні вимагають у неї підвищення пенсії – невідомо. Окрім цього, деякі із мітингарів відкрито заявляли, що нинішня влада незаконна, але і це не заважає їм вимагати гроші від держави. 

Нагадаємо, що 3 жовтня 2017 року рішенням Дніпропетровського обласного апеляційного суду була відхилена апеляція щодо заборони діяльності організації «Союз радянських офіцерів», члени якої навесні 2014 відкрито закликали прийти у Дніпро Росію та брали участь у «урочистому» піднятті прапору держави-агресора біля міськради. 

Але як бачимо, не зважаючи на заборону, ватажки антиукраїнського об’єднання продовжують вільно вести свою діяльність.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?Читайте также: