У Дніпрі гуртожиток для дітей-сиріт та ВПО оновлено після капітального ремонту

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі гуртожиток для дітей-сиріт та ВПО оновлено після капітального ремонту У Дніпрі гуртожиток для дітей-сиріт та ВПО оновлено після капітального ремонту

Комунальний заклад «Дніпровський міський соціальний гуртожиток», депроживають люди з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, оновлено після капітального ремонту. Сьогодні заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Підлубний Едуард, який є черговим по місту,  завітав на об’єкт, пише «Наше місто».

Відзначимо, що з початку повномасштабної війни у гуртожитку знайшли притулок внутрішньо переміщеніособи.

«Наш гуртожиток став притулком для 17 людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. Тому для нас було важливо створити для них комфортні та безпечні умови проживання», – розповів директор Дніпровського міського соціального гуртожитку для осіб з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування Віталій Сова.

Поточнийремонт охопив житлові кімнати мешканців гуртожитку, кабінети працівників та місця загального користування: кухню-студію, тренінг-клас, тренажерну залу, санвузли, душові кімнати, кімнати для прання, сушіння та прасування, коридори та центральні сходи.

У житлових кімнатах: утеплено віконні відкоси, прокладено електропроводку та встановлено додатковірозетки, поклеєно шпалери та пофарбовано стіни та стелі, укладено лінолеум, встановлено світлодіодні світильники та нові двері.

У місцях загального користування виконано облаштування кахлем підлоги і стін, відновлення стель; повна заміна старої сантехніки на нову, заміна каналізаційних та труб водопостачання; зведення цегляних стін, встановлення перегородок з оргскла, системи вентиляції у душових кімнатах.

Зовнішні роботи: вимощення відмостки по периметру будівлі; облаштування центральних сходів та фасаду кахлемта навісом.

Важливо зазначити, що капітальний ремонт у гуртожитку не проводився з 2013 року, з моменту його відкриття. Завдяки оновленню приміщень мешканці гуртожитку отримують кращі умови для проживання, навчання та розвитку.

Читайте також: у Дніпрі по просп. Героїв, 30ремонтують систему опалення та холодного водопостачання.