У Дніпрі готель «Академія» пропагандує комуністичну символіку

logo

У Дніпрі готель "Академія" пропагандує комуністичну символіку

У Дніпрі функціонує готель «Академія», стіни якого обвішані портретами осіб, які обіймали керівні посади у часи СРСР, та картинами, присвячені радянському союзу. Це власне є  порушенням Закону України.  Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У середмісті Дніпра в готелі «Академія» на стінах висить ціла виставка картин, яка присвячена комуністичним діячам та радянському союзу. На полотнах зображені Ленін, Сталін, криваві бої під прапорами з червоними зірками та інше. Це суперечить закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Активіст Кирило Дороленко зазначив, що представники націоналістичних громадських організацій міста збираються поспілкувалися із власниками закладу та нагадатии про порушення закону.

«До сих пір ми не знали, що існує такий готель, який є умовно музеєм комунізму. І через ці портрети відбувається пропаганда тої тоталітарної системи, яка знищила тисячі українців. Спочатку ми поспілкуємося з адміністрацією закладу на предмет того, аби прибрати картини. Якщо ні — тут вже трутяться правоохоронні органи, адже на полотнах зображені керівники радянського союзу та комуністична символіка, яка несе за зобою кримінальну відповідальність», — зазначив Кирило Дороленко.

В самому готелі порушення закону не вбачають і зазначають, що це музейна виставка соцреалізму.

Автор: Дарина ТВАРА