У Дніпрі глядачі театру «Віримо» долучилися до вшанування пам’яті жертв Голодомору

logo
201556_u_dnipri_gljadachi_teatru_virimo_doluchil.jpeg


У Дніпрі глядачі театру "Віримо" долучилися до вшанування пам'яті жертв Голодомору

Вчора, 25 листопада, у Дніпрі глядачі театру «Віримо» долучилися до вшанування пам’яті жертв Голодомору під час перегляду вистави «Голодна кров». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення — зали Міського палацу дітей та юнацтва.

«Голодна кров» — саме такий «діагноз» отримали мільйони українців в 1930-х роках. Неначе інша реальність, яку складно збагнути — на родючій землі гинуть хлібороби.

Сюжет п’єси, покладеної в основу вистави, стосується саме Дніпропетровської області, в яку направили двох студентів-операторів з Москви. Завдання хлопців: зняти кіно про українське село, його культуру, повсякдення та добробут. Однак прибувши, вони не повірили власним очам — порожні вулиці, адже знесилені люди не можуть пересуватися на значні відстані, та величезні яри, які перетворилися на могили.

Давно зникли сліди птахів, собак та навіть щурів. Всі з острахом чекають настання зими, яка знищує надію на продовження життя. До того ж, сподіватися на допомогу від безжальної радянської влади не доводиться, тому всі звертаються лише до Бога.

Наприкінці вистави актори театру запалили свічки та роздали відвідувачам шматочки хліба в знак пам’яті та вшанування.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня пам’яті жертв Голодомору відкрилася фотовиставка архівних документів.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?Читайте также: