У Дніпрі елітна школа влаштувала булінг побитої учениці та її батьків-вчителів (фото 18+)

logo

Кричущий випадок стався в одній з приватних шкіл Дніпра. Ціла родина — батьки та їх дочка-підліток стали жертвами булінгу з боку елітної школи. Про це розповіла у соцмережі мати дівчинки Тетяна Журинська.

Так на початку осені у школу «STEAM», де навчаються за експериментальними програмами, прийшла на роботу Тетяна зі своїм чоловіком. Жінка стала вчити молодші класи, а її чоловік викладав історію та допомагав у закладі з усіма побутовими питаннями, які вимагають чоловічої участі (полагодити кран, перенести щось важке, підігнати й поставити двері). 

Подружжю настільки сподобався заклад, що вони посеред навчального року перевили туди у 9 клас свою 14-річну дочку Христину. Дівчинка швидко освоїлася у новій школі, і навіть коли вона зламала ногу, у гіпсі та на милицях ходила на навчання. Але все хороше раптом закінчилося.

«19 листопада під час великої перерви мені зателефонувала вчителька образотворчого мистецтва Вікторія Рудольф і без попередніх роз’яснень попросила у мене дозволу зашити рану на голові моєї доньки без моєї присутності. Запевняла мене в тому, що рана дріб’язкова, доктор хороший, і мені не потрібно приїжджати. Я не погодилася, і миттю опинилась у відділенні нейрохірургії на Космічній. Там мені в руки впала дочка в залитому кров’ю одязі з величезною раною на голові, без значного пасма волосся, і крізь ридання розповіла, що прийшла на перерві до подруги Олі в клас… Хлопчик Матвій, однокласник Олі, наказав Христині вийти з їхнього класу, тому що йому не подобалося, про що говорять подруги. Виявляється, дівчинка, яка майже два місяці просиділа нерухомо в гіпсі, вміє ходити, говорити, та ще й сміє жартувати. Христина жартома попросила сказати це чемно. У відповідь Матвій кинув в неї стілець, а коли не влучив, взяв чашку і вдарив нею по голові… Шов довжиною 7 сантиметрів. Нейрохірург попередив, що удар був дуже сильним і рана набагато складніша, ніж здалася, на перший погляд. Чашка зрізала частину волосся під час удару. Ще частину волосся зрізав нейрохірург під час надання допомоги», — розповідає обурено Тетяна Журинська.

Ще перебуваючі в лікарні, жінка дізналася, що її з чоловіком звільнять, якщо вони подадуть заяву в поліцію. 

«Коли ми повернулися до школи за речами, адміністрацією школи в особі Ольги Вишнянської, Вікторії Рудольф і Анни Осипової зі мною і чоловіком була проведена «роз’яснювальна бесіда», в ході якої було сказано, що Матвій Осипов, син завуча старшої школи, неагресивний хлопчик, а Христина винна сама, тому що спровокувала його. В ультимативній формі було заявлено, що Матвій продовжить вчитися в школі, а його мати продовжить керувати. Нас відправили у примусову відпустку», — говорить вчителька.

Зі слів вчительки, поки вони з чоловіком були у вимушеній відпустці адміністрація закладу провела ряд колективних бесід з дітьми та співробітниками, зробивши постраждалу винною в тому, що її побили. Після цього батьки звільнилися з елітного закладу. Але керівництво школи це не задовольнило й вони почали справжнє цькування всієї родини. 

«Вони не зупинилися на тому, що залишили Христину побитою і винуватою, без будь-яких вибачень з боку школи або нападника. Тепер організоване цькування за участі групи людей, які від імені адміністрації школи STEAM методично проходять весь список наших друзів у Facebook, розповідаючи тонни брехні про те, які Тетяна і Рустам покидьки, а Христина — брехуха, що тероризувала нещасного хлопчика з першого дня навчання», — скаржиться вчителька.

Після погроз батьки написали заяву у поліцію й через побиття дитини, й через булінг у соцмережі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що вихователі дитсадка влаштували булінг проти мами та хлопчика, якого лупцювали (фото).