У Дніпрі дороги перетворилися на суцільні затори: куди не варто їхати

logo

На перехресті вулиці Михайла Грушевського та проспекту Дмитра Яворницького 18 листопада розпочалися ремонтні роботи. На цій ділянці комунальні служби замінюють стару трамвайну колію. Ремонт і перекриття триватимуть до 15 грудня. Рух автомобільного транспорту мають відновити 4 грудня. 

Через це у центрі міста
дороги перетворилися на суцільні затори. На деяких маршрутах водії годинами стоять майже нерухомо. Інформатор побував поблизу місця робіт та побачив, яка ситуація з транспортом. 

Станом на 18:00 важка ситуація із заторами на перехресті вулиці Харківської та проспекту Яворницького. Також “тягнучка” утворилася зі сторони вулиці Січових Стрільців і на вулиці Європейській у напрямку Володимира Великого і Січеславської Набережної.

Станом на 18:30 сталося
декілька ДТП на Кайдацькому мості у напрямку лівого берега. А ще — на з’їзді з переправи. Там машини майже не рухаються. Ще відомо про аварії на Південному мосту у напрямку Придніпровська і на проїзді Олександра Гальченка у напрямку житлового масиву Тополя. Враховуйте цю інформацію при плануванні свого маршруту по місту. 

Дніпро занурився у
заториДніпро занурився у заториЗатор у напрямку Січеславської Набережної
Затор у напрямку Січеславської НабережноїПоблизу Європейської площі Поблизу Європейської площіЗамінюють
стару коліюЗамінюють стару коліюРоботи розпочалися 18 листопада
Роботи розпочалися 18 листопадаТривають роботи Тривають роботиУсе
- через ремонтні роботиУсе — через ремонтні роботиРоботи обіцяють завершити 15 грудняРоботи обіцяють завершити 15 грудняЗатори на Січових СтрільцівЗатори на Січових СтрільцівЗатори на ХарківськійЗатори на ХарківськійКраще шукайте інший маршрут
Краще шукайте інший маршрутЗатори на вулиці ЄвропейськійЗатори на вулиці Європейській

Нагадаємо, що ви можете подивитися,
як можна об’їхати ділянку на Грушевського і Дмитра Яворницького. Окрім того, у Дніпрі, на Вернадського, з’явились “берлінські подушки”.
Розповідав Інформатор й про те, що в Україні оновили правила дорожнього руху.

Фото: Антон Гордієнко