У Дніпрі для мешканців Новокодацького району оновлюють електромережу

logo

image

У Новокодацькому районі Дніпра проводять масштабну реконструкцію електричних мереж. У селищах Ясне, Таромське, Діївка-2 та Сухачівка енергетики закінчують роботи із заміни понад 7 кілометрів повітряних електричних ліній 10 кВ та 64 дефектних опор. По закінченню робіт аварій стане менше, а жителі матимуть надійну електромережу.

Необхідність робіт викликана технічною та моральною застарілістю електроінфраструктури цих житлових мікрорайонів. Повітряні мережі тут будувалися у 1959-му році та вже не відповідають сучасним запитам. Старі опори почали руйнуватися. Крім того, частина повітряних ліній проходить у лісовій зоні та неодноразово потерпала від падіння дерев під час негоди. Аварій було дуже багато, особливо восени та взимку. А їх ліквідація ускладнювалася через важкодоступність опор та ліній. Тому для забезпечення надійного електропостачання в цьому році їх вирішено повністю оновити.

В рамках ремонтної програми у Новокодацькому районі Дніпра оновлюють дві лінії по 3,8 км кожна. Також в селищі Ясному замінять повітряні лінії на кабельні та укладуть їх під землю. Це дуже важливо для безпеки, бо вони проходять поруч зі школою й приватним сектором. По завершенню проєкту 2317 клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі отримають сучасну та безпечну електромережу.

Нові повітряні лінії будуть виконані з ізольованого проводу (СІП) зі збільшеним перетином. Він більш стійкий до негативних впливів навколишнього середовища (дощ, сніг, сонце, вітер, гілки дерев), безпечний й довговічний.

Роботи проводять тільки в будні дні. Для мінімізації незручностей для жителів та перерв електропостачанні підрядники поділили роботи на ділянки по кілька вулиць, відключення на яких чередують. А також, враховуючи побажання мешканців, скоротили час відключень до 18:00. Усі роботи закінчать за тиждень.

Поделиться ссылкой: