У Дніпрі депутат-опозиціонер влаштував п’яний скандал у спортклубі

logo
197016_u_dnipri_deputat_opozicioner_vlashtuvav_p.jpeg


У Дніпрі депутат-опозиціонер влаштував п'яний скандал у спортклубі

Сьогодні, 13 листопада, дніпровський депутат від партії «Опозиційний блок» Сергій Меледін напідпитку прийшов до спортивного клубу «Sport Life» та влаштував там скандал. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла активістка Дар’я Слутковська, яка стала свідком інциденту, інформує Дніпроград.

За словами активістки, Сергій Меледін о сьомій ранку прийшов п’яний до спортивного клубу та вимагав відкрити лаунж-бар на годину раніше. При цьому він розмахував своїм посвідченням районного депутата та наголошував, що депутатський мандат дає йому право на «особливе» обслуговування.

«Близько 7:10 п’яний Сергій Меледін у «Sport Life» почав вимагати бармена на лаунж, адміністрація закладу йому відмовила та пояснила, що бар клубу працює з 8:00. Проте Сергій почав вимагати керівництво. Коли його попросили залишити спортклуб, він дістав посвідчення депутата Шевченківської районної у місті рад, витягнув руку з ним вперед та сорок хвилин стояв біля басейну, погрожуючи працівникам дзвінками Президенту України та його дружині», — розповіла Дар’я Слутковська.

Зазначимо, у Шевченківський райраді Сергій Меледін є членом постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури та релігії.

Нагадаємо, використання статусу депутата у власних цілях є притаманною та типовою рисою для більшості однопартійців-опозиціонерів. Відтак депутат Сергій Хрущ влаштував скандал при спробі безкоштовно пройти на концерт гурту «Антитіла» у Дніпрі.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: