У Дніпрі чоловік у трусах влаштував дебош на виборах

logo

вибір
У Дніпрі на виборах затримали чоловіка в трусах / УНІАН

У Дніпрі у другому турі на виборах мера міста масового характеру набула тенденція фотографування бюлетенів, причому один виборець відразу після невдалого знімка роздягнувся прямо на виборчій дільниці.

«Зафіксували спроби фотографувати продані голоси, людину вивели на вулицю склали протокол, і він вирішив пожертвувати свій одяг бездомним, після його в трусах передали поліції. Пізніше за школою виявили куратора зі списками, який перевіряв факт голосування. Громадянин порушував закон теж вирішив пожертвувати свій одяг бездомним, після чого його відвезла поліція», — написав у Facebook депутат місцевої міськради Северин Маринчук.

false
/ Фото: Facebook / Северин Маринчук

false
/ Фото: Facebook / Северин Маринчук

Користувачі іронічно відреагували на інцидент в коментарях під постом.

Головне, що в масці

Шоу триває… «Битва динозаврів»…

А чого він так одягнений, запарився

Спектакль, ті ж артисти

Осінній марафон

Зазначимо, у Дніпрі за посаду міського голови змагаються чинний мер Борис Філатов і висуванець Громадської сили Загід Краснов.

читайте такожДругий тур місцевих виборів показав низьку явку виборцівМісцеві вибори

У неділю, 15 листопада, в Україні відбулося повторне голосування на місцевих виборах.

Вибори пройшли в Кам’янець-Подільському( Хмельницька область); Краматорську (Донецька область); Луцьку (Волинська область); Одесі (Одеська область); Сумах (Сумська область); українці (Київська область); Херсоні (Херсонська область).

За даними Центральної виборчої комісії, явка на виборах склала 36,98%. Соціологічна група Рейтинг з’ясувала, що більшості громадян, які голосували на виборах, більше 50 років.

У Броварах Київський окружний адміністративний суд визнав вибори такими, що не відбулися. Ймовірно, повторне голосування пройде вже в 2021 році.

Центральна виборча комісія оприлюднила результати виборів мерів у семи містах України, де жителі зробили свій вибір 15 Листопада.