У Дніпрі чиновники вкрали на ремонті школи 7 мільйонів гривень – СБУ

logo

У злочині підозрюються працівники місцевої влади.

Чиновники розікрали близько 7 млн гривень на ремонті одного з комунальних закладів освіти. Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

Корупційний механізм привласнення бюджетних коштів діяв у 2018-2019 роках. За даними слідчих, один із департаментів місцевої влади під час проведення тендерних закупівель з капітального ремонту будівель та благоустрою прилеглої території навчального закладу забезпечив штучну перемогу фірмам, котрі є близькими до чиновників. Загальна вартість контрактів оцінюється у 49 млн гривень.

Читайте також:

В Одеській області посадовці привласнили понад 7 млн грн допомоги дітям

«Під час здійснення реконструкції та благоустрою об’єкту головні підрядники у звітній документації свідомо дублювали частину виконаних робіт. За попередніми оцінками фахівців, ця оборудка дозволила привласнити майже 7 мільйонів гривень бюджетних коштів, які у подальшому були виведені через фірми-прокладки у тіньовий обіг», — повідомили в СБУ.

Там також розповіли, що вже вилучили тендерну документацію, підписані акти виконаних робіт, платіжні доручення та інші докази протиправної діяльності. Подію кваліфіковано за статтею 191 Кримінального кодексу України – це привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. У межах розпочатого кримінального провадження тривають слідчі дії та готується оголошення підозр фігурантам справи.

Відео

Привласнення майна та службове підроблення інкримінують керівництву метрополітену у Дніпрі

Перевірка показала: два роки тому керівництво комунального підприємства закупило у комерційної структури техніку. За паперами, сучасну — на понад два з половиною мільйони гривень. Натомість отримало непридатне для використання обладнання радянських часів. Його реальна вартість заледве дотягує до ста тисяч гривень.  

Привласнення майна та службове підроблення інкримінують керівництву метрополітену у Дніпрі