У Дніпрі через обстріли є перебої з теплопостачанням, електроенергією та водою

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі через обстріли є перебої з теплопостачанням, електроенергією та водою У Дніпрі через обстріли є перебої з теплопостачанням, електроенергією та водою

Наслідки обстрілів у Дніпрі 13.02.2024 - Наше Місто

У Дніпрі внаслідок нічної атаки енергосистеми спостерігаються перебої з теплопостачанням, електроенергією та водопостачанням. Всі служби міста вже працюють над усуненням проблем, пише «Наше місто» з посиланням на міську владу.

Ситуація з теплопостачанням:

Наразі тривають ремонтні роботи на тепломережах.

Міська влада вживає заходів длявідновлення теплопостачання у найближчий час.

Ситуація з електроенергією:

Енергетики працюють над відновленням електропостачання у постраждалих районах. Можливі тимчасові відключення електроенергії.

Ситуація з водопостачанням:Аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» проводить ремонтні роботи на вул. Чаплинська, 371 (с. Чаплі). Через це припинено водопостачання с. Чаплі.У зв’язку з протіканням на внутрішньобудинкових мережах на просп. Сергія Нігояна, 67, напрохання обслуговуючої організації припинено водопостачання цього будинку.

Водопостачання за зазначеними вище адресами відновлять одразу після завершення робіт.

Всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

Бригади КП «Дніпроводоканал» працюють за заявками містян щодо очищення засмічень намережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.

Міська влада закликає містян до терпіння та розуміння.

Категорія: Війна, Влада,Новини Дніпра, Тема дня

Позначки: Україна Росія війна

Приєднуйтесь до нас у

Дивітьсятакож: