У Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казку

logo

Главная страница / Унікальний Дніпро / У Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казку ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казку

В Днепре Ботсад ДНУ превратился в настоящую цветочную сказку

У Ботанічному саду Дніпровського національного університету відбувається чарівне весняне перетворення, яке зачаровує усіх гостей. Розквіт квітів у цьому куточку екзотичної флори – справжнє диво, яке занурює у світ кольорів та ароматів. Які квіти розцвіли у Ботсаду, – розповість «Наше Місто».

Зараз уБотанічному саду ДНУ можна помітити безліч яскравих та незвичних квітів, які оживають під променями весняного сонця. Вони вже підготувалися до весни і зустрічатимуть квітень у найрізноманітніших барвах.

У Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казку

Серед найяскравіших представників флори, які вже розквітли в Ботсаді, – тюльпани, нарциси, крокуси, обрієта, магонія падуболиста, морозник, гіацинт, молочай, чистяк весінній та багато інших рослин. Їх барвисті пелюстки привертають увагу і зачаровують кожного, хто навідується у гості.

У Дніпрі БотсадДНУ перетворився на справжню квіткову казкуУ Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казку

Кожен кущ, дерево чи клумба створюють неповторний образ, який змушує залишатися на довше, поглиблюючись у красу природи. Відтепер кожен крок у Ботанічному саду – це не лише прогулянка, а справжня подорож у світ різноманіттярослинного царства.

У Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казку

Завдяки ретельному догляду працівників саду, ці квіти розквітли в повному блиску, створюючи неповторну атмосферу весняних веселощів. Ботсад ДНУ запрошує всіхприхильників краси природи, аби насолодитися цими чудовими квітами та зарядитися позитивними емоціями.

У Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казкуУ Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казкуУ Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казкуУ Дніпрі Ботсад ДНУ перетворився на справжню квіткову казку

Фото: Валерій Кравченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі в Ботсаду ДНУ із запізненням на два місяці заквітували «зіркові вершники».

Читайте також: У Дніпрі усквері Героїв масово квітнуть крокуси: яскраві фото.