У Дніпрі борються за життя трирічної дівчинки, яка дістала поранення від вибуху в Красногорівці

logo
224005_u_dnipri_borjutsja_za_zhittja_tririchnoji.jpeg


У Дніпрі борються за життя трирічної дівчинки, яка дістала поранення від вибуху в Красногорівці

Шостого лютого, пізно ввечорі двоє дітей з Красногорівки Мар’їнського району Донеччини отримали осколкові поранення від вибухового пристрою, котрий знайшли на вулиці міста. Предмет вибухнув і діти зазнали поранень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила радниця голови ДніпроОДА Тетяна Губа, передає Дніпроград. 

Наразі, за повідомленням «ТСН», медики борються за життя найменшої дівчинки, що дістала найважчих поранень. Їй 3 роки і 10 місяців. Нині медики утримуються від будь-яких коментарів, але запевняють, що зроблять все можливе, щоб врятувати дитину. 

Під час вибуху Софійка втратила палець, але найгірше, це серйозні поранення внутрішніх органів. Зокрема печінки та кишківника. Її вдалося доправити з Донеччини до Дніпра у стабільно-важкому стані. 

Старшим пораненим дітям трохи краще. 9-річного хлопчика, в руках якого і вибухнув знайдений предмет, прооперували на Донечинні. Він втратив три пальці. 14-річна дівчинка дістала легкі поранення, під час вибуху вона сиділа спиною до малечі. 

Як стало відомо, невідомий предмет діти знайшли на вулиці прифронтової Красногорівки. Від їхнього будинку до лінії зіткнення трохи більше ніж два кілометри. Знахідку діти принесли додому, а дорослі не звернули увагу.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?