У Дніпрі анонсували позачерговий призов до Національної гвардії України

logo
154721_u_dnipri_anonsuvali_pozachergovij_prizov_.jpeg


У Дніпрі анонсували позачерговий призов до Національної гвардії України

Сьогодні, 18 липня, у ІА «МОСТ ДНІПРО» заступник керівника Дніпропетровського обласного військового комісаріата підполковник Сергій Полуциган розповів про кількість військовослужбовців, котрих буде призвано на службу в найближчі місяці. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Зокрема, за словами Полуцигана, в серпні до Національної гвардії України буде позапланово закликано 95 осіб.

«Згідно з наказом Президента України від сьомого липня 2017 року, в серпні буде здійснюватись позаплановий призов до лав Національної гвардії України. Таке проходить вперше, це пов’язано з реформою силових структур і перерозподілом повноважень серед них. Призвані з Дніпропетровської області можуть нести службу в Харькові, Києві, Сумах, Запоріжжі і, звичайно, Дніпрі», — розповів Сергій Полуциган. 

Також було зазначено, що з початку року служити в НГУ за контрактом на Дніпропетровщині почали 1304 особи. Вояки, які прийняли рішення служити по контракту, можуть самі вибрати військову частину, в якій вони хочуть проходити службу. Потім вони проходять співбесіду і укладають контракт з керівництвом частини. Цей контракт може тривати від півроку до п’яти років. 

Заступник війського комісара додав, що пріоритет при прийомі на контракт надається тим, хто проходив військову службу, в тому числі й мобілізацію. Той в кого немає досвіду, проходить трьохмісячну підготовку, і тільки потім відпраляється служити в частину. 

Загалом з Дніпропетровщини у найближчі місяці в ході планового та позапланого призову до Національної гвардій України буде взято більше двох тисяч військовозобов’язаних. 

Автор: Валерія ІЛІЄВА


А поделиться?