У Дніпрі активізувалися пляжні вандали: на Монастирському острові вкрали 3 душових комплекти

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі активізувалися пляжні вандали: на Монастирському острові вкрали 3 душових комплекти

У Дніпрі активізувалися пляжні вандали - Наше Місто

Неприємна ситуація склалася на пляжі Монастирського острова. На початку літа КП «Міська інфраструктура» з метою покращення комфорту відвідувачів, зокрема й спортсменів, оновило та відремонтувало 2 душових кабіни. Проте, протягом червня невідомі особи вже встигли вкрасти 3 душових комплекти: душові лійки та кнопки запуску води, повідомляє «Наше місто» зпосиланням на департамент парків і рекреацій Дніпровської міськради.

Як можна робити для людей щось добре, якщо вони так себе поводять?!

Такий вандалізм завдає шкоди не лише майну, а й комфортулюдей, які займаються спортом на пляжі, таких як волейбол, та звичайних відпочиваючих.

Міська влада старається для людей, створює умови для комфортного відпочинку, навіть незважаючи на заборону пляжного сезону, а тут таке.

Сподіваємося, що правоохоронні органи зможуть розшукати злочинців та притягнути їх до відповідальності. Нагадаємо, раніше ми писали, що упарках Дніпра з’явилися нові «шкідники» – лавандові вандали