У Дніпрі айтівці з різних куточків країни змагатимуться у кросфіті

logo

У Дніпрі айтівці з різних куточків країни змагатимуться у кросфіті

20 жовтня у Дніпрі відбудеться п’ятий Чемпіонат із кросфіту для представників IT-сфери. Половину організаційних зборів спрямують на програми розвитку дитячо-юнацького спорту України. Про це сьогодні, 17 жовтня, на прес-конференції в ІА «Мост-Днепр» повідомили організатори змагань, передає Дніпроград.

«До нас приїде багато команд не лише з Дніпра, а й з інших міст – зі Львова, Києва, Харкова, Одеси, Миколаєва та Запоріжжя. У цьому році ми вперше об’єднаємо спорт та благодійну місію», — зазначила координатор проекту «Crossfit for IT» Тетяна Єрьоменко.

У конкурсі візьмуть участь співробітники IT-компаній, фрілансери, а також студенти IT-спеціальностей. Усього на сьогодні – 12 команд по 4 людини (3 хлопця та 1 дівчина).

Один із соціальних проектів, на який підуть зібрані кошти – «Школа спортивного волонтера». Її учасники безкоштовно зможуть отримати знання про спортивний менеджмент, управління проектами, фандрайзинг, а також навчаться правильно організовувати спортивні змагання.

«Ми хочемо виявити ініціативну молодь в ОТГ і навчити їх бути арбітрами, розповісти основи спортивної журналістики, репортажної фото- та відеозйомки спортивних змагань, групи підтримки, тобто створити структуру, яка дозволить регулярно проводити змагання із різних видів спорту», — прокоментував президент спортивного клубу «Престиж» Ігор Болдін.

Місце проведення Чемпіонату: зала CrossFit Factory Dnepr, вул. Костомарівська 8. Початок об 11:00.

Автор: Домінік ФРАНКО