У Дніпрі 39-річна жінка перенесла свої 13-ті пологи в житті

logo
201524_u_dnipri_39_richna_zhinka_perenesla_svoji.jpeg


Маленький Мирон народився цілком здоровим.

У Дніпрі багатодітна 39-річна породілля, яка має важку ваду серця, сама народила здорового хлопчика. Тринадцяті пологи в її житті були дуже ризикованими, бо малюк у животі лежав неправильно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Хвилювання були, тому що складнощів багато», — визнає багатодітна породілля Олександра Рясіченко. Лікарі підтверджують, що вагітність була важкою, а жінка щодня ризикувала втратити дитину. Великі проблеми створювала алергія пацієнтки на традиційні ліки, але жінка твердо вирішила, що впорається. Бо два роки тому втратила дитину, тому дуже мріяла знову народити. «Це почуття – знову на руках», — пояснює Олександра.

Відео39-річна українка народила тринадцяту дитину попри ваду серця та алергію на ліки

Під час пологів напоготові були бригада для кесаревого розтину та кров для переливання, однак жінка народила сама цілком здорового хлопчика. «Звичайно, було: фух! Безумовно, переживали», — зізнається професор кафедри акушерства та гінекології Дніпровської медичної академії Михайло Медведев. Батько вже побачив маленького Мирона, але ще не розібрався, на кого він більше схожий. А от десяток старших братиків і сестричок вимушений шукуватися в чергу, аби побачити найменшенького родича. Найстарший 18-річний Даниїл уже чудово знає, як доглядати за немовлятами, а менші сестрички поки готові лише бавитися з малюком удень.

Читайте також: Він зазирнув мені в душу: породілля передумала покидати новонароджене немовля у пологовому в Києві

Чоловік породіллі Іван Рясіченко каже, що не бачить проблеми в такій кількості діточок, хіба що плутається в їх днях народження. Але що тренувати пам’ять таки доведеться, переконаний і він, і його жінка, бо обоє хочуть, аби Мирон був не останньою дитиною в їх родині. Тому подружжя впевнене, що народжувати прийде ще.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко


А поделиться?