У День української мови дніпряни колективно написали диктант

logo
196184_u_den_ukrajinskoji_movi_dniprjani_kolekti.jpeg


У День української мови дніпряни колективно написали диктант

Вчора, 9 листопада, у День української мови та писемності дніпряни колективно написали традиційний диктант. Захід відбувся в Українському подвір’ї духовно-культурного центру, інформує Дніпроград.

«Сьогоднішній захід не перевірка знань, а свято. Диктаном ми підкреслюємо важливість рідної української мови для всіх нас. Аби українська квітла та розвивалася треба нею говорити, писати, співати. День української писемності та мови лише раз на рік, але про українську мову треба дбати щодня. Разом з тим, це диктант єдності, і він дійсно об’єднує навколо української мови дніпрян. І це чудово», — зазначила організатор заходу Наталія Гейман.

Спробувати свої сили у написанні диктанту прийшли учні духовного центру, волонтери, духовенство, бійці. Керувала диктантом та перевіряла дотримання правил орфографії та пунктуації доцент кафедри української моіви ДНУ ім. Гончара Ніна Левун.

«Це ще один об’єднавчий чинник для консолідації нації довкола мови. Бо мова — це головний елемент культури. А сьогодні, як бачите, мову нам доводиться не лише розвивати, а й оберігати. Головне — брати участь. Не бійтеся, помиляйтеся, вчіться. Помилки — дорога до успіху», — вважає Ніна Левун.

Також присутні підготували власні твори про рідну Україну. 

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?