У центрі Дніпра молодь справляла «експрес-весілля»

logo
226024_u_centri_dnipra_molod_spravljala_ekspres_.jpeg


У центрі Дніпра молодь справляла "експрес-весілля"

Вчора, 14 лютого, у Дніпрі до Дня усіх закоханих було організовано свято для молоді — усі охочі змогли зіграти експрес-весілля та взяти участь у конкурсах. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради. 

«Ідея виникла у нашої молоді: відсвяткувати День святого Валентина на усе місто. Молодь усе готувала сама, навіть квіти на банері, де проходить експрес-весілля, самостійно майстрували. Усе починається з любові – і родини, і місто, тож бажаю усім палкого кохання», – розповіла начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради Одарка Біла.

Свято було організоване представниками Молодіжної ради Дніпра за підтримки міської ради. 

«Ми підготували спеціальні сертифікати від Молодіжної ради Дніпра, які засвідчують, що пара одружилася. Звісно, вони не мають юридичної сили. Проте закохані сьогодні можуть потренуватися перед своїм справжнім весіллям та висловити почуття на усе місто. Участь у експрес-весіллі безкоштовна. Також ми підготували конкурси, в яких усі отримають символічні подарунки», – розповів в. о. керівника секретаріату Молодіжної ради Дніпра Артем Трапезніков.

Участь у святі взяла молода пара — Микола та Ганна, які разом вже майже рік, проте знайомі близько шести років. Як зазначає хлопець, йому та його дівчині 18 та 16 років відповідно, вони не наважувались одружитись, хоча розуміли, що можуть зробити це вже офіційно. 

«Цей захід – не лише репетиція справжнього весілля, це ще й перевірка почуттів. Я думаю, що закохані після цього стануть ще ближчими один до одного та більш рішучими», – каже «наречена» Ганна.

Нагадаймо, що вчора проходила романтична програма у міському планетарії.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?