У бою на сході України загинув житель Дніпра

logo

Поблизу села на Донеччині загинув солдат із Дніпра з позивним “Вітер”.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку історика і бійця 128-ї бригади ТрО  Дмитра Каюка.

За словами Дмитра, Віктор на позивний “Вітер” був справжнім солдатом – хоробрим, витривалим, ідейним, результативним. Було в ньому те, що називають “породою”: інтелігентність, відчуття власної гідності йрозум. Говорив нечасто, але завжди доречно і влучно. До будь-якої справи ставився серйозно.

У бою на сході України загинув житель Дніпропетровщини

“Він був мало не перший, кого я побачив на пункті формування батальйону 26 лютого 2022 р. Відтоді деякий час служили в одному взводі. Потім Віктора перевели в інший підрозділ. Ми продовжували спілкування, але тепер здебільшогопід час випадкових зустрічей на лісосмугах”, – розповідає Дмитро Каюк.

Під час тренувань у Дніпрі, згадує Дмитро, Віктор не поступався двадцятирічним хлопцям, хоча годився їм у діди.

“Годину за годиною старанно відпрацьовував вправи з автоматом. А потім в мережі разом зі своїми побратимами “Гаррі”, “Вентелем”, “Кімом” шукав будь-яку інформацію, що допомагала поліпшувати навички бійця”, – пам’ятає історик.

У бою на сході України загинув житель Дніпропетровщини

У бою на сході України загинув житель Дніпропетровщини

“Ми обговорювали те, яким мусить бути музей війни в Дніпрі, як розповідати людям про страшні реалії фронтовогожиття, як виховувати наступні покоління українців. Я збирався записати з ним інтерв’ю для майбутнього аудіоархіву війни. Не встиг. Назавжди втрачено безцінні знання розумної вдумливої людини. Хочеться сказати дуже багато, але бракує слів. Важко. Коли-небудь я напишу про “Вітра” більше”, – зазначив Дмитро.

Нагадаємо, боронячи українську землю від загарбників, на Запорізькому напрямкузагинув солдат із Дніпропетровщини Олексій Гаєвський.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першимидізнаватися про найважливіші події Дніпра.