У Богданівці Павлоградського району «з нуля» будують сучасну амбулаторію (ФОТО, ВІДЕО)

logo

image

Власна лабораторія і телемедичний комплекс: у Богданівці Павлоградського району «з нуля» будують сучасну амбулаторію. Будівля капітальна – із цегли. Всередині стіни медзакладу вже шпаклюють під фарбування. На підлозі укладають плитку. Передбачили якісну вентиляцію, систему протипожежної охорони, електричне опалення. Встановлять лабораторне обладнання. Тож не потрібно буде їхати далеко, аби здати аналізи. Амбулаторія займатиме понад 300 квадратних метрів площі. У будівлі передбачене також житло для лікарів.

Любов Смеловська, директорка центру первинної медико-санітарної допомоги Богданівської сільради: “Ми плануємо, що тут у нас буде сімейна пара – лікар акушер-гінеколог і сімейний лікар, і в амбулаторії буде надаватись вся необхідна допомога. Житло соєдіняється з амбулаторієй. То єсть лікар має можливість перейти. Ось у нього є перерва – він відійшов, люди підійшли – він тобі зразу і на роботі. Бо вночі мало лі що може приключитись.

Володимир Орлов, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації: “Лікарі зможуть консультуватись з фахівцями з усієї України завдяки телекомунікаційному комплексу. Пацієнти повинні отримувати якісні медичні послуги поряд із домом”.

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра