У Агентстві розвитку Дніпра презентували “Платформу міських інновацій”

logo
209357_u_agentstvi_rozvitku_dnipra_prezentuvali_.jpeg


У Агентстві розвитку Дніпра презентували “Платформу міських інновацій”

Сьогодні, 19 грудня, у приміщенні КП “Агентство розвитку Дніпра” відбулася конференція “Місто. Ідеї. Інновації”, під час якої мешканців Дніпра ознайомили із діяльністю інноваційних програм у місті та планами розвитку відповідних проектів протягом наступних років, повідомляє Дніпроград.

Як зазначила в.о. заступника міського голови Яніка Мерило, за останні роки було зроблено перші, але досить вагомі кроки до модернізації Дніпра у різноманітних сферах.“Коли ми прийшли сюди, місто взагалі не мало жодної електронної бази, все зберігалося на папері. Ми почали вирішувати цю проблему і за два роки значно просунулися. Також хочу зазначити, що підтримка інноваційних проектів дуже важлива для міста, адже це значно посилить темпи розвитку Дніпра”, — зазначила Яніка Мерило.

Окрім цього, директор департаменту інноваційного розвитку Юлія Павлюк презентувала Міську програму муніципального розвитку на 2017-2021 роки. Заходи у рамках програми спрямовані на формування інноваційного середовища та покликані сприяти кристалізації спільноти, зацікавленої у зміні світу за допомогою наукових та технологічних рішень.

За цією програмою у місті планується проводити постійні навчально-популяризаційні заходи щодо інноваційних підходів до діяльності у різноманітних галузях господарства. Також Департаментом інноваційного розвитку будуть створені умови для співпраці міського середовища з потенційними інвесторами, забезпечуватиметься інформаційна підтримка роботи новітніх проектів, а також розпочнеться проведення конкурсу стартапів та проектів “InnoDnipro”. “Наша позиція така, що інноваційні проекти мають бути такими, що не тільки покращують життя громадян, а і є окупними. Це подарує змогу постійно збільшувати бюджет підтримки подібних проектів, що у свою чергу створить певний економічний ефект”, — зазначив директор КП “Агентство розвитку Дніпра” Володимир Панченко.

Більшу частину роботи реалізують вже протягом 2018 року.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?