Троє пасажирок автобуса №8 травмувалися у ДТП, яка сталася на вул. Вільної Ічкерії (фото)

logo

Троє жінок травмувалися у ДТП, яка сталася нині на вул. Вільної Ічкерії. Вони отримали забої голови та спини. 

Жінки були пасажирками комунального автобуса №8, який рухався по вул. Вільної Ічкерії у бік 95-го кварталу. На перехресті з вул. Дарвіна легковик КІА з другої смуги раптово почав повертати праворуч, наоб’їзну, і дотично зачепив автобус. Водій комунального транспорту, який перевозив на той момент 80 пасажирів, почав екстрено гальмувати.

«Усі троє травмованих – жінки, пасажирки автобуса, – розповів керівник Криворізької станції ЕМД Анатолій Бієвський. – З травмами середнього ступеня важкості двома бригадами вони доправлені до 2 лікарні».

Керманич КІА залишився на місці, вину свою він визнає. Пасажирів автобуса пересадили в іншийтранспорт. Фахівці підприємства залишились на місці в очікувані слідчого. Далі правоохоронці мають з’ясувати всі обставини ДТП.

«Уже очевидно, що ПДР грубо порушив водій автівки КІА, який зненацька повернув на Дарвіна, підрізав і ударив автобус, – каже директор КП “Міський тролейбус” Олександр Приходько. – Наш водій був вимушений різко гальмувати – і троє пасажирів отримали травми. Якби була більша швидкість, було б більше травмованих, бо це робочеперевезення в годину пік. Але, на щастя, машини лише черкнулися. Водій не постраждав. На автобусі – подряпина на бампері, ми її приберемо коштом винуватця ДТП. З дозволу слідчих, автобус поїде на базу, на обслуговування».

Джерело: ТРК Рудана