Трагедія Іл-76: суд відмовив генералу Назарову в проведенні повторної експертизи (Відео)

logo
202038_tragedija_il_76_sud_vidmoviv_generalu_naz.jpeg


Апеляційний суд Дніпра відмовив генералу Віктору Назарову у проведенні ще однієї експертизи, яка має з’ясувати причини падіння військового літака Іл- 76, внаслідок якого у 2014 році загинули 49 людей. Про це повідомляє «5 канал».

За темою

Колишній заступник керівника штабу АТО Назаров оскаржував рішення суду, за яким він має 7 років сидіти за ґратами через службову недбалість. Свою провину не визнає, саме тому наполягав провести повторну експертизу. Сьогодні на засіданні заслухали фахівця, який брав участь у проведенні першої експертизи 2015 року. Тоді дійшли висновку, що керівництво штабу неналежним чином подбало про безпеку польоту транспортника Іл-76 на Луганщину. Цей висновок апеляційний суд визнав остаточним і не бачить потреби з’ясовувати обставини повторно.

«Комісія дійшла висновку, що начальник штабу генерал-майор Назаров Віктор Миколайович порушив деякі статті правових нормативних документів, якими регламентуються порядок і правила виконання службових обов’язків… Правила протиповітряної оборони не були ним вжиті для безпечної посадки літака Іл-76», – уточнив завідувач відділу військових експертиз Київського дослідного інституту судової експертизи Міністерства юстиції Віктор Савечко.

«Ніяких конкретних фактів ними не було встановлено в ході судового засідання. Наше клопотання стосовно проведення повторної експертизи було обґрунтоване, жодної конкретної відповіді від експерта ми не почули. І зараз будемо готуватися до дебатів на наступне засідання», – зазначив сам обвинувачений.

Нагадаємо, у червні 2014 року військово-транспортний літак Іл-76 був збитий над Луганським летовищем незадовго до приземлення. На борту перебували 40 десантників та 9 членів екіпажу. Ніхто не вижив.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Роковини авіакатастрофи Іл-76: у Кривому Розі вшановували пам’ять загиблих українських військових – фоторепортаж


А поделиться?Читайте также: