Тиждень безпеки дорожнього руху у Кривому Розі школярі провели із офіцерами поліції

logo

У Кривому Розі під час тижня безпеки дорожнього руху співробітники Полку патрульної поліції Кривого Рогу продовжили проведення занять із учнями шкіл.

У пресовому центрі Полку патрульної поліції Кривого Рогу повідомляють, що молодь Інгулецького району провела флешмоб і акцію.

Молоді люди ставили перехожим і водіям питання, які стосувались правил дорожнього руху. Усім, хто правильно відповідав — дарували наліпки і буклети на згадку. Хто не знав правильних відповідей на питання — нагадували ПДР, яких неухильно потрібно дотримуватись. Співпрацювали патрульні разом із громадською організацією «Ожина», яка підтримує програму Шкільний офіцер поліції.

Читайте також: Друг і захисник: у Кривому Розі з’являться шкільні офіцери поліції

А у школах Тернівського району міста на минулому тижні проводились традиційні ігрові заняття із молодшими школярами. Під час зустрічей із копами, учні, граючи у імпровізоване перехрестя з маршрутними таксі, велосипедистами та пішоходами, вчились бути відповідальними учасниками дорожнього руху.

Читайте також: Грім серед ясного неба,- бійцеві АТО та патрульному криворіжці допомогли організувати персональну виставку фото