Тепло у Дніпровському медичному коледжі має з’явитися протягом місяця

logo
202800_teplo_u_dniprovskomu_medichnomu_koledzhi_.jpeg


Тепло у Дніпровському медичному коледжі має з’явитися протягом місяця

Сьогодні, 29 листопада, під час засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства обговорили тему відсутності тепла в гуртожитках Дніпровського базового медичного коледжу, повідомляє Дніпроград.

“Моя дитина навчається у медичному коледжі та проживає у його гуртожитку. Тепла у батареях немає, діти вимушені обігріватися електрообігрівачами, що сильно збільшує тиск на мережу. Таким чином студенти хоча б трохи можуть зігрітися. Через це комендант гуртожитку має час від часу відключати на поверхах світло, аби не перевантажувати електромережу”, — розповів один із батьків студента коледжу.

У свою чергу, директор навчального закладу повідомив, що проблема полягає у тому, що на нову котельню автономного опалення досі не подається газ і тому заклад не має змоги забезпечити комфортні умови своїм учням.

“Все, що ми наразі можемо зробити — це замінювати кожні 20 хвилин запобіжники, які згорають від надмірного навантаження на електромережу. Це дає змогу студентам використовувати електрообігрівачі і підвищувати температуру в кімнатах”, — зазначив директор коледжу Ігор Шарун.

Треба зазначити, що подібне питання піднімалося на комісії більше року тому. Після обговорення тоді сторони знайшли спільне рішення та повернули тепло у навчальний заклад.

Цього ж року, головною проблемою є звичайна бюрократія, яка затягує процес прийняття на баланс та введення у роботу нової котельні, через що неможливо подати тепло.

Секретар постійної комісії Віталій Погосян забов’язав сторони протягом наступного місяця знайти і цього разу знайти спільне вирішення наявної проблеми і запустити роботу котельні. У іншому випадку буде розглянуте питання про невідповідність директора коледжу своїй посаді.

Нагадаємо, раніше на мітинг через холодні аудиторії виходили студенти Університету митної справи та фінансів.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?