Тепер 6 дітей на двох: у Дніпрі у родині переселенців з Маріуполя і Марганця народилася трійня

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Тепер 6 дітей на двох: у Дніпрі у родині переселенців з Маріуполя і Марганця народилася трійня Тепер 6 дітей на двох: у Дніпрі у родині переселенців з Маріуполя і Марганця народилася трійня

Попри жахіття війни, життя продовжується. На Дніпропетровщині 30-річна Валерія подарувала життя одразу трьом малюкам – двом дівчаткам та хлопчику, пише «Наше місто» з посиланням на ДніпроОВА.

Це перша трійня, що народилася в області у цьому році. Малюки, які з’явилися на світ трохи раніше строку, важили менше двох кілограмів кожен. Проте, завдякисамовідданій праці акушерів, анестезіологів, неонатологів та реабілітологів, вони почуваються добре і йдуть на поправку.

Для Валерії та її чоловіка Максима це неймовірна подія, адже тепер вони – багатодітні батьки. У них вже було троє дітей, а тепер родина поповнилася трьома крихітками.

Шлях до щастя для цієї родини був непростим. Їм довелося пережити багато труднощів, адже війна жорстоко увірвалася в їхнє життя. Максим був змушений покинути рідний Маріуполь, а будинок Валерії вМарганці постраждав від обстрілів. Доля звела їх у Нікополі, де, попри всі небезпеки, вони зуміли створити затишний сімейний осередок.

У Дніпрі народилася трійня 2024 - Наше Місто

Цього року на Дніпропетровщині вже народилося майже 7,3 тисячі малюків.

Народження трійні – це не лише радість для родини, але й символ незламності українського духу. Попри всі жахіття війни, життя продовжується, і на світ з’являються нові маленькі українці, які стануть майбутнім нашої країни.

Вітаємо Валерію та Максима знародженням трійні! Бажаємо їм міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою!

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині жінка у «швидкій» народила 6 дитину.