Тенісисти з Кам`янського стали призерами турніру в Луцьку

Главная » Місто » Тенісисти з Кам`янського стали призерами турніру в Луцьку

19.05.2024

Автор: Віктор Куленко.

Тенісисти-кам`янчани Анастасія Архипова, Аріана Багбая й Архип Пікуш (на фото ліворуч) стали призерами Відкритого чемпіонату Луцької ДЮСШ № 3, який проходив з 13 по 17 травня.

На кортах у Луцьку змагалися юнаки та дівчата вікової категорії до 14 років. В турнірі серед дівчат грали 32 тенісистки, які представляли 17 міст України. Серед них змагалися й дві кам`янчанки. Обидвівихованки тренерів ДЮСШ № 3 Григорія Никифорова (спаринг-тренер Володимир Гаврись) і Сергія Козченка стали призерками.

Фінальна гра для Анастасії Архипової стала драматичною. Вигравши перший сет 6:2 у Вікторії Зайченко (Київ), Архипова програла другий 4:6. А в третьому на тай-брейку поступилася 11:9.

Тенісисти з Кам`янського стали призерами турніру в Луцьку - ФОТОАнастасія Архіпова

Аріана Багбая дійшла до півфіналу, де програла майбутній переможниці цього турніру В.Зайченко – 6:7, 6:3, 8:10.

Тенісисти з Кам`янського стали призерами турніру в Луцьку - ФОТОАріана Багбая

Наші землячки грали й в парному розряді. У півфіналі дует Анастасія Архипова/Дар`я Орел (Боярка) програли парі У.Петрук (Луцьк)/Н.Сіроштанова (Київ) – 3:6, 6:4, 10:8. Багбая грала разом з Є.Гусєвою зі Львова і дійшла до фіналу. В головному матчі турніру вони зустрілися з кривдницями Архипової й виграли у двох сетах з однаковим рахунком 6:1.

Архип Пікуш, пройшовши Д.Гурського (Луцьк) – 6:1, 6:2, на наступному етапі програвД.Шутову з Херсона – 2:6, 4:6. Проте наш земляк реабілітувався в парному розряді. Граючи разом з Д.Гейващуком (Хмельницький) вони у фіналі перемогли львів`ян Д.Панчишина/О.Лещука – 6:2, 6:0.

Таким чином, тенісисти з Кам’янського здобули на цьому турнірі дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.