Техніка Незалежності: на параді вперше покажуть прототип ОТРК «Сапсан» розробки КБ «Південне»

logo
287875_tehnika_nezalezhnosti_na_paradi_vpershe_p.jpeg


Техніка Незалежності: на параді вперше покажуть прототип ОТРК "Сапсан" розробки КБ "Південне"

Під час останньої репетиції параду до Дня Незалежності України був помічений прототип новітньої розробки КБ «Південне» та «Південмашу» оперативно-тактичний ракетний комлекс «Сапсан» (Грім-2), повідомляє Дніпроград.

Цей комплекс розробляли у середині 2000-х років й планували прийняти на озброєння у 2015 році. Втім, влітку 2013 року тодішній міністр оборони зупинив процес розробки ОТРК.

До проекту повернулися вже після початку війни з РФ. «Сапсаном», експортний варіант якого носить назву «Грім-2» зацікавилися як українська влада, так і партнери з Близького Сходу. 

Раніше представники підприємств-розробників «Сапсану» заявляли, що комплекс буде завершено протягом найближчого часу. Але поки що на параді у Києві ми побачимо лише прототип українського ОТРК. Варто додати, що 24 серпня Хрещатиком також пройде нова самохідна артилерійська установка «Богдана», бойова машина «Оплот», бойові машини «Варта» з протитанковими комплексами «Джавелін», відновлені системи ПЗРК та багато іншої військової техніки.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?