«Так свідомо проводити концерти»: Степанов обурений масовими гуляннями на День міста в Дніпрі

logo

Міністр попередив, що навіть кілька людей з COVID-19 можуть інфікувати тисячі.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов звернувся до місцевої влади Дніпра у зв’язку з масштабним святкуванням Дня міста, яке відбулося в суботу, 12 вересня. 

Свою заяву він зробив на брифінгу 13 вересня. 

«Те, що ми побачили, просто за межею здорового глузду» — Степанов щодо Дня міста в Одесі

«Коли сьогодні зранку я побачив світлини зі святкування Дня міста Дніпра, на якому зібралися тисячі, а може, і десятки тисяч людей, то в мене виникло запитання до місцевої влади. Знаючи вас, я точно знаю, що ви усвідомлюєте, що таке COVID-19. Ви усвідомлюєте, які ризики становить ця хвороба. Я розумію, що зараз у вас відбуваються політичні процеси, які йдуть у всій країні. Але так свідомо почати проводити концерти… Я вже не говорю про те, що вони заборонені постановою Кабміну», — заявив Степанов.

Він додав, що проведення концертів заборонено через велике скупчення людей. «Навіть кілька людей з COVID-19 можуть інфікувати сотні, тисячі, які ми можемо дуже скоро побачити», — зазначив міністр. 

У суботу, 12 вересня, на День міста у Дніпрі влаштували багатолюдний концерт класичної музики просто неба. Серед глядачів концерту був і мер Дніпра Борис Філатов.

Нагадаємо, після святкування 100-річчя театру імені Франка у трьох акторів діагностували коронавірус. Акторку Поліну Лазову шпиталізували до Олександрівської лікарні.

Відео Максим Степанов: в Одесі може зрости кількість хворих на коронавірус

В Одесі може значно зрости кількість хворих на коронавірус — про це попередив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який, вочевидь, подивився відео святкування Дня міста напередодні. На цих кадрах — концерт на Потьомкінських сходах. Без дотримання жодної дистанції і переважно без масок там скупчились десятки тисяч людей. Вже зараз, за словами Степанова, лікарні області переповнені хворими. І прогноз міністра на найближчі дні — невтішний.    

Максим Степанов: в Одесі може зрости кількість хворих на коронавірус