«Так починають убивці»: школярка, що б’є тварин на камеру, потрапила у скандал у Павлограді

logo

Так виглядають ті самі тварини

Новина оновлена 17 вересня2023, 16:31

Так виглядають ті самі тварини. Фото Скріншот відео

Мама дівчинки в курсі подій і просить «не булити» дитини

У Павлограді Дніпропетровської області справжній скандал через дівчинку-школярку, яка мучить тварин, знімає це на камеру та розсилає відео знайомим.

Ролики побиття потрапили до соціальних мереж і викликали вкрай негативну реакцію громадськості. Серед іншого їх поширила зоозахисниця НаталіяТичинська у фейсбук.

На роликах зафіксовано, як дівчинка нападає на тварин, — невеликого собаку та біло-рудого кота, — кричить на них, обзиває, б’є, мучить. Коли тварини намагаються втекти, вона їх наздоганяє. Відео самих мук ми публікувати не будемо, оскільки кадри не для людей зі слабкими нервами і вразливих осіб. Однак якщо ви хочете з ними ознайомитися, вони доступніза цим посиланням.

«Вона відправляє ці спеціально відзняті відео, і зовсім не постановочні, вона б’є і душить тварин із силою та насолодою, вона розсилає їх дітям, однокласникам і в якісь маленькі групки. Мама сказала, що це відео з домашнього архіву і не можна «булити» її бідненьку дитину», — розповідає зоозахисниця.

Варто зауважити, що такі знущання з братів нашихменших отримали вкрай негативну оцінку українців. Зокрема, у мережі вже встановили, хто ця дівчинка і в якій школі навчається, та закликають навіть до розправи над нею.

«На прийом до психіатра!», «Одні рятують, інші вбивають», «Так починають вбивці», «У мене сльози ллються, так шкода цього бідного кота і собачку», «Сьогодні маленькі пухнастики, а завтра діти», — серед іншого, пишуть у коментарях.

У той же час, деякі й заступилися за дівчинку, заявили, що вонамала «складне дитинство», і через нього в неї проблеми з контролем гніву.

Нагадаємо, раніше «Телеграф» розповідав, як уКам’янському на Дніпропетровщині живцем замурували котів у підвалі школи.