Тайбоксери з Покрова стали переможцями Чемпіонату світу (фото)

Тайбоксери з Покрова стали переможцями Чемпіонату світу. Змагання проходили у Греціїї в місті Патри.

Про це повідомили у міськійраді, передає Nikopolnews.

У Греції пройшов Чемпіонату Світу з таїландського боксу муей тай серед дорослих та молоді. У ньому взяли участь  521 боксер з 93 країн світу. Серед них була й Збірна України. До її складу входили й покровчани Дмитро Шелесько та Олександр Суховільський, які виступали у дорослій віковій групі.У складі молодіжної групи виступав  Нікіта Захарченко.

Цей Чемпіонат став справжньою подією у світі спорту. Спортсмени з України показали гарну підготовку, волю до перемоги і силу духу. Але покровчанин Олександр Суховільський, у вагова категорія 63,5 кг програв у першому двобої представнику Казахстану. Він продемонстрував яскравий бій.

Що двоє покровчан Дмитро і Нікіта провели по чотири поєдинки. Так, у ваговій категорії 57 кг, Дмитро Шелесько провів блискучі поєдинки, впевненодійшов до фіналу. Але через сумнівну об’єктивність суддів, які з трьох раундів тільки в одному надали нам перевагу, виборов «срібло».

Категорія Дмитра стала відбірковою на Всесвітні ігри, що пройдуть у Китаї у 2025 році. Своєю впевненою перемогою покровчанин завоював перепустку до Китаю.

Гарні результати показав Нікіта Захарченко. Він провів чотири поєдинки зі спортсменами з Польщі, Франції, Швеції та фінал з представником країни з нейтральним статусом. У напружених боях виборовсрібну медаль.

«Ваші досягнення – найпереконливіший доказ вашої сильної волі, де багато зусиль, енергії, бажання і праці. Пишаємося вами! Дякую тренеру Ігорю Мациборку та батькам», привітав спортсменів міський голова Олександр Шаповал.

Тайбоксери з Покрова стали переможцями Чемпіонату світу: фото

441904794 870496841784091 5558005390329153834 n

441904975 870496735117435 4190974399164449918 n

441905108 870496598450782 7984523852542232412 n

441910609 870496828450759 2366389872396938413 n

448238493 870496845117424 7000936973097230652 n

Новини Нікополя і району:Легкоатлети з Нікополя стали переможцями та призерами чемпіонату області