Ситуацію з каналом «Дніпро-Західний Донбас» вивчатиме спеціальна комісія

logo

Нагадаємо, що водоканал«Дніпро-Західний Донбас» має кредиторську заборгованість майже у 500 мільйонів гривень. Сума для обласного бюджету непідйомна, тож за підтримкою облрада звернулась до Кабміну. Про цю ініціативу ми вже повідомляли раніше.

Наразі рішенням сесії Дніпропетровської обласної ради було створено Тимчасову контрольну комісію з питань перевірки таоцінки господарсько-фінансового стану державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас», щоб ретельно вивчити ситуацію на підприємстві. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук. Завдання створеної Тимчасової контрольної комісії:

прогнозування витрат органів місцевого самоврядування, що виникнуть внаслідок передачі ДЗД у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області;

перевірка таоцінка господарсько-фінансового стану ДЗД;

перевірка фактів щодо можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління підприємства, що призвели до погіршення технічного та майнового стану ДЗД та основних виробничих і фінансових показників;

перевірка раціональності використання державного майна;

здійснення на період діяльності Тимчасової контрольної комісії контролю за виконанням заходів з підтримання належної операційної діяльності підприємства.

Тимчасоваконтрольна комісія протягом двох місяців має подати обласній раді письмову доповідь про виконану роботу, а також підготовлені проєкти документів, які будуть поширені серед депутатів ДОР.

До складу комісії увійшли 7 депутатів Дніпропетровської обласної ради. Обласна рада робить все можливе, щоб обʼєкти критичної інфраструктури регіону працювали безперебійно як зараз, так і в майбутньому, – наголосив голова ДОР.