Син більше ніколи не побачить батька: на Сумському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Війна / Син більше ніколи не побачить батька: на Сумському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу Син більше ніколи не побачить батька: на Сумському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Син більше ніколи не побачить батька: на Сумському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Війна забирає найкращих воїнів – українців які стоять насторожі нашої країни та захищають її від російських загарбників. Вони борються за вільне, незалежне та мирне майбутнє України. У прес-службі «Криворіжзалізрудком» повідомили трагічну новину: на війні загинув військовий з Кривого Рогу, – пише «Наше Місто».

29 березня під час виконання бойового завдання загинув Андрій Фляга. Це сталося поблизу населеного пункту Миропілля Сумськоїобласті.

Андрій народився в Кривому Розі. Після закінчення школи він проходив військову строкову службу у Збройних силах України. Після демобілізації він пішов на роботу охоронцем у ТОВ “Сокол”. Також працював на різних посадах в ТОВ “Рейнфорд”, ТОВ “Промспецбуд” та ПП “Спецконтракт”. Паралельно він навчався в Криворізькому професійно-будівельному ліцеї і потім в Криворізькому навчально-виробничому центрі.

Під час навчання в Гірничому коледжі ДВНЗ “КНУ” Андрій знайшов роботу наКриворізькому залізорудному комбінаті. Він працював електрослюсарем із ремонту устаткування на дільниці гірничопідготовчих робіт шахти “Тернівська” (на той час відомої як шахта імені Леніна). Через три роки його перевели до шахтобудівельного управління. Його остання посада – електрослюсар із ремонту устаткування на дільниці №3 проходки шахти “Тернівська” ШБУ.

У чоловіка залишилася дружина та син Іван.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знавзахисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: Фейсбук-сторінка прес-служби «Криворіжзалізрудком.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського ОлександрБабіченко. Йому тепер назавжди залишиться 30 років.