«Сильні України»: на Дніпропетровщині стартував національний турнір серед захисників

logo

Вихідними Дніпропетровщина прийняла національну першість «Сильні України». Це турнір для захисників та захисниць, які отримали поранення, – повідомили в обласній військовій адміністрації.

Змагалися учасники з різних областей. Багато хто – тільки нещодавно став на протези.Багатьом саме спорт допоміг подолати важкий стан після поранень. Ветерани виступали у чотирьох дисциплінах: жим лежачи, аеробайк, веслування на тренажері, ривок гирі. Почесним гостем був Василь Вірастюк. Він розповів:

Змагання проводимо за рахунок партнерів, благодійників, моїх колег-депутатів. Головне – ми бачимо результат. Один з хлопців нам написав, що після участі став добрішим до людей. Спортивна реабілітація допомагає долати посттравматичний синдром.

Традиціюкомплексних змагань для ветеранів «Сильні України» започаткували ще у 2023 році.Охопили 5 регіонів та залучили 1,5 тисячі учасників. Цьогоріч такі турніри продовжують. Окрім Дніпра, змагання «Сильні України» відбудуться в Одесі, Тернополі, Хмельницькому, Кропивницькому та інших містах держави.