Сутички на Бердянській: після бійки з муніципалами в лікарні опинилися п’ять підприємців

logo
276435_sutichki_na_berdjanskij_pislja_bijki_z_mu.jpeg


Сутички на Бердянській: після бійки з муніципалами в лікарні опинилися п'ять підприємців

Вчора, 17 липня, під час сутичок на вулиці Бердянській від рук «Муніципальної варти» Філатова постраждало шестеро осіб, п’ять з яких опинилися в лікарні. Про це сьогодні, 18 липня, розповіли потерпілі підприємці під час прес-конференції в ІА «Інформатор», передає Дніпроград. 

За словами підприємців, вони мали усі необхідні документи та дозволи для функціонування кіосків.

«Ми мали усі документи, і ще місяць тому спілкувалися з представниками міської ради та відповідною комісією, яка перевірила наші документи. Всіх все влаштовувало. І вже п’ятого липня з’явилося рішення виконкому про демонтаж наших кіосків», — повідомив представник ГО «Самозахист підприємців» Віктор Боровинський.

Раніше цю інформацію підтвердив і міський голова Борис Філатов, який назвав дозвільні документи власників МАФів «купленими в судах».

У результатів сутичок, комунальники Філатова покалічили шістьох осіб, п’ятеро з них знаходяться на стаціонарному лікуванні у медзакладах.

«Вчорашні події були просто жахливими. Муніципали колотили ногами по обличчю людей, які впали — тобто лежачих. В обличчя розпилювали суміші з вогнегасників та газових балончиків. Комунальники заламували руки жінкам, штовхали їх і також бризкали в очі газовою сумішшю. Це був не демонтаж кіосків, а робота терористичної організації», — розповіла прес-секретар  ГО «Самозахист підприємців» Оксана Ушакова.

Наразі підприємці готують позови до суду щодо незаконного знищення їх майна та нанесення тілесних ушкоджень різної тяжкості.

Нагадаємо, підприємці вийшли на захист своїх кіосків. Після бійки і застосування фізичної сили проти мітингарів, власність підприємців була знищена важкою технікою комунальників.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?