Суддя у справі терориста Плотницького раптово захворів — суд вкотре перенесли

logo
213505_suddja_u_spravi_terorista_plotnickogo_rap.jpeg


Суддя у справі терориста Плотницького раптово захворів - суд вкотре перенесли

Багатостраждальна справа терориста Плотницького та його поплічників, яких звинувачують у тому, що за їх безпосередньої участі був збитий літак ІЛ-76 із українськими військовими на борту, знову застрягла у кабінетах дніпровських судів. Після того, як декілька судів відмовилися розглядати справу, вона була передана у Красногвардійський районни суд Дніпра, але за декілька хвилин до початку першого засідання виявилося, що суддя захворів і відтепер дата наступного розгляду знову «зависла у повітрі». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Наталія Балахніна, передає Дніпроград.

«Красногвардійський районний суд, головуючий суддя Григоренко Д.Ю. раптово пішов на лікарняний саме в день, коли повинно було проводитись засідання по справі Плотницького І.В. При цьому попереджати адвокатів і потерпілих по справі ніхто і не збирався. Помічника судді на місці немає. Інші співробітники надали інформацію, що через хворобу судді засідання не відбудеться. Дату, на яку вона  пересено повідомити не змогли. Телефон помічника —  річ конфіденційна. Дива та й годі», — зазначила Наталія Балахніна.

Нагадаємо, раніше судити терористів вже відмовились декілька суддів. У липні про самовідвід заявив суддя Андрій Леонов. У вересні колегія суддів Бабушкінського райсуду так само заявила про самовідводи.

Через саботаж суддів адвокати просили Апеляційний суд направити справу луганських терористів до будь-якого іншого суду Дніпропетровщини.

Тоді Апеляційний суд проігнорував клопотання позивачів та відправив справу знов до Бабушкінського районного суду.

Вже 20 жовтня справу було передано до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який постановив, що справу мають розглядати на Дніпропетровщині. 

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?Читайте также: