Суд звернувся до мешканців Павлограду: «У випадку обстрілів ви можете укритися в підвальному приміщенні Павлоградського міськрайонного суду»

logo

image

Голова Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Наталія Самоткан зробила повідомлення стосовно укриття.

«Мешканці мого міста, звертаюсь до вас. Якщо ви, у випадку обстрілів , будете перебувати поблизу будівлі Павлоградського міськрайонного суду, ви можете укритися в підвальному приміщенні  нашої будівлі по вул. Дніпровській, 135. Все буде УКРАЇНА!», — зазначила вона.

Що стосується процесуальної діяльності, нагадаємо, що суди наразі працюють в особливому режимі.

У зв’язку з веденням на території України воєнного стану до приміщення Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області допускаються лише учасники судових процесів (за наявності судової повістки), а також особи, яким необхідно отримати копії судових рішень (за пред’явленням документів, які посвідчують особу).

Прийом документів необмежений.

Закликаємо суддів та працівників апаратів судів повідомляти важливу інформацію «Судово-юридичній газеті». Це можна зробити на nataly.gazeta@gmail.com

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook, Viber та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.