Суд у справі Артемія Рябчука, якого підозрюють у стрілянині на Південмаші, перенесли

logo

image

Четвертого березня у Дніпрі мали розглянути справу Артемія Рябчука, якого підозрюють у розстрілі людей на території «Південмашу», але засідання перенесли без визначення дати наступного засідання, бо захисники підсудного подали клопотання про відвід судді. За словами адвокатки Артемія Рябчука Таміли Ульянової, суддя здійснив пряму погрозу у її адресу.

«Шановним судом в коридорі, мені здійснили пряму погрозу, дослівно цитую: “Якщо ви зараз будете кіпішувати та обурюватися, то я вас тут всіх, зараз упакую!”, — друга погроза яка прозвучала на мою адресу була така, що те адвокатське посвідчення яке мені видали, можуть забрати. В мене виникає сумнів у неупередженості суду», — розповідає адвокатка.

Вона стверджує: про оголошення засідання їй повідомили менш ніж за добу. А термін тримання Рябчука під вартою закінчується 26го березня.

Суддя Сергій Єдаменко каже: в умовах військового часу, суд забезпечує дотримання порядку в будівлі суду і в разі недотримання обов’язків адвокатом, можуть бути направлені відомості для позбавлення його адвокатського свідотства.

Що відомо

У Дніпрі вранці 27 січня солдат строкової служби Національної гвардії розстріляв з автомата караул військовослужбовців НГУ. П’ятеро людей загинули, ще п’ятеро дістали поранення. Серед загиблих — контролер КПП Віра Лебединець (відомча воєнізована охорона).Стрілянину влаштував 22-річний військовослужбовець Нацгвардії Артемій Рябчук, родом з Одеси. Його затримали о 9:30 у місті Підгородне Дніпропетровської області.28 січня Кіровський райсуд Дніпра обрав запобіжний захід нацгвардійцю Артемію Рябчуку, якого підозрюють у стрілянині на «Південмаші» – тримання під вартою на 60 днів без права внесення застави.

— Поранену під час стрілянини на «Південмаші» військовослужбовицю перевезли до Києва

— У Дніпрі за загиблими на «Південмаші» оголосили дні жалоби

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро