Суд починає розгляд справи про медиків-хабарників з МСЕК

logo

Справа № 932/4530/24 щодо медиків МСЕК, які в Дніпрі вимагали хабарі під час оформлення груп інвалідності, розглядатиме Бабушкінcький районний суд м. Дніпропетровська.

Про це свідчать дані порталу «Судова влада України».

Суддя Карягіна Наталія Олександрівна призначила слухання на сьогодні, 31 травня, 14:30.

Раніше ця справа була призначена на 30 травня, 12:50. Чи відбулося засідання – невідомо.

Дані «Судової влади України»

Раніше повідомлялось, що прокуратура вручила підозри чотирьом працівникам міжрайонної медико-соціальної експертної комісії МСЕК.

«За даними слідства, організатор –голова комісії МСЕК, залучивши трьох медиків, розробили схему одержання хабарів під час оформлення груп інвалідності.

Вони вимагали неправомірну вигоду у людей, які мали право на отримання чи продовження групи інвалідності, зокрема, у поранених військовослужбовців. Підозрювані обіцяли забезпечити позитивне рішення МСЕК, а також допомогти із всіма необхідними довідками і процедурами», –інформувала Дніпропетровська обласна прокуратура.

Нині на лаві підсудних перебувають двоє осіб:

голова Міжрайонної травматологічної МСЕК № 1 КЗ «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи» Головного управління охорони здоров`я Дніпропетровської обласної ради ФурмановВладислав Вітольдович,сестра медична старша Травматологічної міжрайонної МСЕК №1 Скляр Алла Анатоліївна.

Слідство задокументувало шість епізодів, коли медики отримували готівку в кабінетах за продовження хворому групи інвалідності терміном на один рік або довічно – від трьох до десяти тисяч гривень, які розподіляли між учасниками організованоїгрупи.

Цікаво, що одним чотирьох адвокатів обвинувачених є ексдиректорка Інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Алейниченко Марія Миколаївна, яка після звільнення у листопаді минулого року отримала у подарунок 1/2 квартири в Дніпрі, садового будинку і земельної ділянки в Підгородненській громаді, а в користування – земельну ділянку в смт Обухівка.

Також «Особи» повідомляли:Як оскаржити рішення МСЕК повідомили у МОЗВ Україні скасували 1.200 довідок ВЛК про непридатність до військової службиУ Павлограді відкрили реабілітаційний центр