Стан поранених внаслідок ракетної атаки росіян по Дніпру 28 червня: 1 людина в реанімації

logo

У лікарні Дніпра перебувають 4 поранених внаслідок ракетного удару росіян по багатоповерхівці 28 червня. Стан одного з них досі важкий. 

Про це повідомив генеральний директор лікарні, інформує Відкритий.

Лікар повідомив, що внаслідок вибуху один із мешканців зазнав травм живота. Його терміново прооперували, видаливши селезінку.

“Зранку 1 липня пацієнта зняли зіштучної вентиляції легень, і він почав самостійно дихати, що свідчить про позитивну динаміку”, – зазначив директор.

Стан поранених внаслідок ракетної атаки по Дніпру 28 червня: Одна людина в реанімації

Серед поранених – працівниця офісу Юлія, у якої переламано кінцівки. Наразі вона відновлюється за допомогою спеціальних апаратів, незабаром її переведуть до реанімаційного відділення.

27-річна Катерина травмувала ніс таспину.

“Почула вибухи і зрозуміла, що це все вже сиплеться на нас. Я попрощалася з життям. Потім зрозуміла, що все вже насипалося, і я жива, і в адекваті. Почала кликати на допомогу. Спочатку дістали мене люди, а потім чоловіка рятувальники. Після цього нас забрала швидка. Коли мені сказали, що везуть в лікарню, мені стало легше. Я зрозуміла, що все буде добре. Зараз почуваюся набагато краще”, – розповіла дівчина.

Стан поранених внаслідок ракетної атаки по Дніпру 28 червня: Одна людина в реанімації

37-річна дніпрянка Вікторія, яка перебуває на 35-му тижні вагітності, також у лікарні. Медики постійно моніторять її стан таготуються до майбутніх пологів.

Нагадаємо, 28 червня внаслідок ракетної атаки армії рф по Дніпру було зруйновано кілька поверхів багатоповерхівки у середмісті. Загинула 1 людина, ще 12, серед яких 7-місячне немовля та вагітна жінка, поранено.

Стан поранених внаслідок ракетної атаки росіян по Дніпру 28 червня: 1 людина в реанімації - рис. 1

Стан поранених внаслідок ракетної атаки росіян по Дніпру 28 червня: 1 людина в реанімації - рис. 2

Стан поранених внаслідок ракетної атаки росіян по Дніпру 28 червня: 1 людина в реанімації - рис. 3

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал історінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.