Стало відомо, скільки жителів Дніпропетровщини вакцинувалися від COVID-19 двома дозами

logo

image

На Дніпропетровщині двома дозами вже вакцинували майже 184 тисячі жителів. Про це на брифінгу повідомила в.о директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Вікторія Кулик.

За її даними, загалом в області зробили понад 488 тисяч щеплень.

Для порівняння: за даними облстату, у Дніпропетровській області, за оцінкою на 1 травня 2021 року, мешкало 3 млн 123,4 тис. людей. Відтак, за підрахунками Суспільного, наразі вакцинували трохи більш як 15,6% жителів області.

За обсягами вакцинованих регіон – другий в країні, сказала представниця облдержадміністрації.

«За кількістю щеплень Дніпропетровщина стабільно посідає друге місце після Києва. Щодня робимо їх майже 15 тисяч. Наше завдання й надалі нарощувати темпи вакцинації. Кінцева мета – досягнути колективного імунітету серед мешканців регіону», – зазначила Вікторія Кулик.Що відомоНа Дніпропетровщині триває 5-й етап вакцинації від коронавірусу. Щепитися можуть жителі, яким виповнилося 18 років.Щодня на Дніпропетровщині працюють 30 центрів масової вакцинації. 219 навчених медичних бригад працюють в пунктах щеплення при амбулаторіях. Ще 117 мобільних виїжджають імунізувати організовані колективи.На вибір чотири вакцини – німецько-американська Comirnaty від компаній Pfizer/BioNTech, корейська AstraZeneca, китайський CoronaVac та американська Moderna.За показаннями – щеплення вакциною Comirnaty від компаній Pfizer/BioNTech можна проводити дітям з 12 років.Адреси пунктів щеплення та центрів вакцинації – на сайті департаменту охорони здоров’я ОДА, на сайті vaccination.covid19.gov.ua або у сімейного лікаря.70% мешканців ЄС вже отримали першу дозу вакцини проти COVID-19 — Єврокомісія

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро