Стали відомі подробиці гранатного вибуху в Нікопольському суді

logo
203174_stali_vidomi_podrobici_granatnogo_vibuhu_.jpeg


Внаслідок вибуху в Нікопольському суді загинув чоловік, семеро дістали пораненняМісцевому ЗМІ міста Нікополь «Говорящий Никополь» стали відомі подробиці вибуху в Нікопольському суді під час слухання справи за фактом вбивства.  «Як стало відомо «Говорящему» з власних джерел, загиблий — батько Султана Тапаєва, який отримав нещодавно чотири роки за наїзд зі смертельним результатом на

Наслідки вибуху в Нікопольському суді

Фото: zbroya.info

Наслідки вибуху в Нікопольському суді

Місцевому ЗМІ міста Нікополь «Говорящий Никополь» стали відомі подробиці вибуху в Нікопольському суді під час слухання справи за фактом вбивства. 

«Як стало відомо «Говорящему» з власних джерел, загиблий — батько Султана Тапаєва, який отримав нещодавно чотири роки за наїзд зі смертельним результатом на двох молодих жінок в районі автовокзалу», — йдеться у повідомленні.

Читайте також

Приміщення суду, де стався вибух

У суді на Дніпропетровщині чоловік підірвав гранати: є жертви Сьогодні, 13:07

Слободан Праляк

Генерал, який випив отруту в суді, живий, але у критичному стані Вчора, 16:08

Як зазначає видання, сьогодні проходило судове засідання у справі людини, відомого в Нікополі як Мопа, — на нього і з’явився Тапа-старший: «Наше джерело стверджує, що одну гранату він кинув собі під ноги, а другу в бік підсудного — Мопи. Також джерело говорить, що Тапа-старший непокоївся щодо долі свого сина Султана, якому Мопа на зоні не дав би життя. І таким чином вирішив позбутися від загрози. В результаті Тапа загинув сам. Сім осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості».

Нагадаємо, сьогодні у суді на Дніпропетровщині чоловік підірвав гранати: є жертви.


А поделиться?