Стали відомі подробиці цьогорічного фестивалю «Джаз на Дніпрі»

logo

Стали відомі подробиці цьогорічного фестивалю "Джаз на Дніпрі"

18-21 липня у Дніпрі відбудеться четвертий Міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі-2019. New story». У цьому році захід поповниться не лише новими джазовими виконавцями, а й розважальними нововведеннями. Про це повідомляє Дніпроград зі слів арт-директорки фестивалю Анни Русскевич.

Цього року фестиваль триватиме чотирі дні. 18 і 19 липня на поціновувачів джазу чекають відкриті безкоштовні концерти на чотирьох місцевих локаціях. Сцени встановлять навпроти Центрального універмагу, на Фестивальному причалі, Єкатеринославському бульварі, а також у парку Шевченка.

20 та 21 липня відбудеться основна частина заходу на головній сцені, що розташується на Монастирському острові. У ці дні для містян гратимуть джазові музиканти світового рівня: Richard Bona group (Куба), The Hot Sardines (США), The Messenger Legacy (США), Cyrus Chestnut trio (США), Eli Degibri quartet (Ізраїль), Tony Momrelle Group (США). На головній сцені також виступатимуть Drum Art Big Band, український колектив ARGENTUM із запрошеними солістами із Німеччини (Chester Harlan та Франц Бауер), гурт Jazz sister cities та колектив The Messenger Legacy — гурт «посланців джазу», який сформувався як спадщина музичної філософії Арта Блейкі.

Серед нововведень цьогорічного фестивалю — можливість відвідати фан-зону безкоштовно за попередньою інтернет-реєстрацією. Вона відкриється 18 травня і триватиме до 30 червня.

На фестивальній зоні організують розважальну територію і для малечі — на них чекає спеціальна анімаційна програма. Крім того, на заході розташується фуд-корт, ярмарка здорової їжі, кемпінг та локації із майстер-класами. Також організатори планують запустити джазове онлайн-радіо.

Дістатися концерту цьогоріч можна буде, як пішки, так пароплавом або скориставшись пантонним мостом, який дозволить зі Січеславської набережної опинитись на фестивальній зоні.

Раніше повідомлялося, що дніпрян запрошують на ІІІ фестиваль сучасної української драматургії “ДНІПРО.ТЕАТР.UA-2019”. 

Автор: Домінік ФРАНКО