Срібло у триборстві та комплект малих медалей. Команда Межівської ДЮСШ взяла участь чемпіонаті України з пауерліфтингу

Об’єднана команда Межівської та Новопавлівської громад повернулась із Чемпіонату України  з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, який 27 квітня – 3 травня проходив у м. Коломия Івано-Франківської області.

І хоча цього разу ми не маємо в активі юних атлетів звичного зорепаду медалей – внесок, насамперед наших дівчат, у І командне місце Дніпропетровської області важко переоцінити.Свої доробки доцього результату зробили також дівчата з Кам’янського, Вільногірська та Софіївки.Загалом, тренери-наставники Межівської ДЮСШ:  Віктор Васильович Даценко та Юрій Васильович Білик відзначають надзвичайно високу конкурентність звітної першості країни. У спортивному форумі взяли участь близько 300 юних спортсменів та юніорів з усіх куточків України!У окремих вагових категоріях за медалі змагалися понад 20 атлетів!Що ж, тим вагомішими виглядають результати вихованцівмежівської школи пауерліфтингу.Отже, до головного здобутку команди саме у триборстві.

Віце-чемпіонкою України у ваговій категорії 84+ стала Ксенія Врублевська (тренер Білик Ю. В.) з Новопавлівки. Відзначимо, що зовсім близько була і золота медаль, адже Ксенія набрала однакову суму з конкуренткою (315кг), поступившись лише за власною вагою. Суперниця виявилася трішки легшою.Крім того, в активі новопавлівчанки комплект малих медалей (у окремих вправах): срібло – в присіданні (125 кг), золото в жимі лежачи –  70 кг  та срібло в становій тязі – 120кг.Вітаємо Ксенію та Юрія Васильовича!Лише 5 кілограмів відділили від бронзи чемпіонату України і межівчанку Валерію Бобкіну (тренер Даценко В. В.).

У категорії до 57 кілограмів вона стала 4-ю із сумою 287,5 кг. Валерія виконала норматив першого дорослого розряду і лише 7,5 кг не вистачило  до нормативу кандидата у майстри спорту.Менш з тим, Вмежівчанка здобула малу срібну медаль у жимі лежачи – її результат 62,5 кг.

7 місце у категорії до 52 кг посіла Софія Чабан (тренер Даценко В. В.), її сума 187,5 кг (І дорослий розряд).

Дев’ятою у цій же категоріїстала Ельвіра Костирька з Новопавлівки.6 місця у категоріях: до 63 та 69 кілограмів посіли, відповідно Титаренко Христина та Черепаха Дарина. Дівчата виконали І юнацькі розряди.

Нарешті, узапеклій боротьбі 4-е місце посів межівчанин Андрій Марченко у категорії до 120 кг, із сумою 457 кілограмів (присід – 167 кг, жим лежачи – 120 кг, станова тяга – 170 кг). Андрій виконав норматив ІІ дорослого розряду.

Щиро вітаємо наших спортсменів та тренерів з достойним виступом на Чемпіонаті України!Віримо – далібуде…“Межівський меридіан”.