Справжнє життя піхоти: відомий блогер Мартін Брест презентував свою книгу «Піхота»

logo
201512_spravzhne_zhittja_pihoti_vidomij_bloger_m.jpeg


Справжнє життя піхоти: відомий блогер Мартін Брест презентував свою книгу "Піхота"

Сьогодні, 25 листопада, у Музеї АТО в Дніпрі відбулася презентація книги відомого українського блогера та екс-військовослужбовця 72-бригади Мартіна Бреста. Разом із автором «Піхоти» свої книги також представили Юрій Руденко та Костянтин Чабала, повідомляє Дніпроград.

«Всі ви знаєте мене як того, хто писав історії з війни на своїй сторінці у Facebook. З часом виникла ідея зібрати до купи всі мої пости та зробити з них книгу. Але згодом я подумав, що це буде трохи неправильно. І тому на світ з’явилася книга «Піхота», де не розповідається про українську армію чи про якесь її відділеня, ця книга — про життя щоденне простих піхотинців на війні», — розповів автор книги Мартін Брест.

Перша книга цього автора дійсно є переказом справжнього життя на передовій з усіма позитивними та негативними моментами. Також автор звернув увагу на те, що сьогодні подібні книги в Україні не користуються великим попитом серед народу, але головна мета всіх авторів одна — зафіксувати ті події та історії, які вже чотири роки відбуваються на Донбасі.

Також свої роботи презентували колишні військові Юрій Руденко та Костянтин Чабала. Книга Юрія Руденка це історія двох закоханих, життя яких докорінно змінили події останніх років в Україні. Костянтин Чабала написав про історію солдата піхоти. Його позивний «Вовче» і став назвою книги.

Твори сучасних українських авторів вже можна замовити у інтернет-магазинах. Їх ціна — від 100 до 200 грн.

Нагадаємо, у Дніпрі відбудеться прем’єра фільму «Кіборги».

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?Читайте также: