Справа Іл-76: розгляд апеляції генерала Назарова перенесли

logo
204332_sprava_il_76_rozgljad_apeljaciji_generala.jpeg


Розгляд апеляційної скарги генерал-майора Віктора Назарова, який звинувачується у службовій недбалості та загибелі 49 десантників на літаку Іл-76, у Апеляційному суді Дніпропетровської області перенесено.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила прес-секретар Апеляційного суду Дніпропетровської області Тетяна Гаюн.

«Засідання мало відбутися 4 грудня об 11 годині. Воно переноситься на невизначений термін через вихід на лікарняний судді Кононенко Олени Миколаївни», — сказала Гаюн.

Як відомо, 17 грудня 2015 року в Павлоградському міськрайонному суді на Дніпропетровщині розпочався судовий процес у справі про загибель 49 українських військовослужбовців на літаку Іл-76, який  був збитий 14 червня 2014 року підтримуваними Росією бойовиками в аеропорту Луганська.

Читайте також: Справа Іл-76: суд відмовив генералу Назарову в повторній експертизі

На лаві підсудних опинився генерал-майор Віктор Назаров, який на момент трагедії очолював Штаб антитерористичної операції. Його обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 425 Кримінального кодексу України (недбалому ставленні до служби, вчиненому в бойовій обстановці, що призвело до тяжких наслідків).

Суд присудив йому 7 років ув’язнення, однак генерал подав на апеляцію. На попередніх засіданнях Апеляційний суд Дніпропетровської області відмовив генерал-майору Віктору Назарову в повторній експертизі та вирішив відразу перейти до судових дебатів, які мали початися 4 грудня.


А поделиться?