Спортсменки з Дніпропетровщини здобули дві золоті медалі на Кубку Європи зі скелелазіння серед молоді

Skip to content

Другий етапКубку Європи зі скелелазіння серед молоді відбувся в італійському місті Меццоломбардо. Представниці Дніпропетровщини здобули дві золоті медалі у дисципліні «швидкість». Про це повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

Українську збірну представляли 18 спортсменів, які виступали у трьох вікових групах. За результатами змагань медалі найвищого  ґатунку вибороли нікопольчанка Ксенія Горелова (серед спортсменок до 18років) та дніпрянка Дарʼя Ткачова (до 20 років). Остання до того ж встановила новий національний рекорд серед жінок, подолавши 15-метрову еталонну трасу за 7.68 секунди.

Загалом на цих змаганнях збірна України посіла друге командне місце.